Restaurant

 Fredag - Søndag
16.00 - 20.00

Mat & Drikke

Bordbestilling

Det er lurt å bestille bord i god tid.

Vi har alltid noen bord til dere som bare ønsker å komme innom, hvis det er fullt kan du i mellomtiden nyte noe forfriskende i baren.

Ved reservasjoner på 8 personer eller flere ber vi om en forhåndsbestilt meny.

Ta kontakt på 62 45 51 00 eller restaurant@kjolenhotell.no


LUNSJ & MIDDAG

Etter en flott dag utendørs, kan du nyte en deilig middag med smaker fra både lokale og internasjonale mattradisjoner.

Middag serveres fra kl. 16 til 20.00 . Lunsj serveres til kl. 16.*

Se Vår Meny


* Åpningstidene for vår restaurant kan variere i ferier og utvalgte helger. Kontakt hotellet for aktuelle åpningstider under ditt opphold.

BAR

Vår nyoppussede bar byr på en koselig og varm atmosfære i rolige omgivelser. Ta med en kaffekopp ut på vår terrasse eller nyt en uformell drink i baren vår.

Baren har åpent alle dager.*

*Åpningstidene for baren vår kan variere i ferier og utvalgte helger. Kontakt hotellet for aktuelle åpningstider under ditt opphold.

Jubileum & selskap

Kjølen Hotell er perfekt for selskaper i størrelsesorden 10 til 60 gjester. Hvert år gjennomfører vi drøssevis av forskjellige arrangementer med passende menyer.

Et førsteklasses kjøkken og vårt serviceteam med dedikerte medarbeidere sørger for arrangementer skreddersydd i henhold til våre gjesters ønsker.

Kontakt oss for et uforpliktende tilbud.





Meld deg på nyhetsbrev